בניית פרגולות עץ או פרגולות אחרות, זו אומנות של ממש. לא מדובר במשהו מורכב מדי, מן הסתם, אך כן מדובר במשהו ייחודי, הרי הפרגולה כשלעצמה היא אלמנט מיוחד, במיוחד אם מדובר על בניית פרגולות עץ, שכן החומר בו מתעסקים הוא כזה שצריך לעבור שינויים והתאמות בשביל שיהיה ניתן להשתמש בו. 

הצוות שלנו מתמחה בבניית פרגולות עץ, פרגולות ייחודיות שיכולות להשתלב במבנים שונים, כולל בבתים פרטיים ובמבני מגורים אחרים. אם אתם רוצים לקבל מידע על בניית פרגולה במרפסת, זה הזמן ליצור איתנו קשר, הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה. 

חשוב לומר שלהבדיל מפרגולות אחרות אשר עשויות מעצים יותר קלים ונוחים, ישנה הפרגולה הגושנית והיא הרבה מסובכת לצורך ניוד, כלומר אם החלטנו על מקום מסוים בה אנחנו רוצים להתקין אותה, אז יהיה לנו מאוד קשה להעביר אותה למקומות אחרים.
מצד שני, מדובר בפרגולה מעוצבת שמשרה אווירה כפרית, אינטימית, אווירה חורפית. 
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת בהתקנה של פרגולות הצללה במבנים פרטיים. עלייה זו נובעת, הן מהעובדה שחוק הפרגולות אשר עבר בשנת 2014 איפשר לנו להתקין פרגולות ללא צורך בקבלת אישורים מהרשויות וכן בזכות העובדה שכיום הרבה יותר קל למצוא פרגולות מעוצבות אשר מתאימות למבנים מסוגים שונים.
מאמרים:
פרגולות
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם