כשאנחנו מחליטים לבנות בית פרטי, אנחנו בוחרים לעצב אותו בצורה מיוחדת, כך שהמראה שלו יהיה אטרקטיבי אך אנחנו מעוניינים שהמבנה שלו יהיה פרקטי, שימושי עבור הצרכים שלנו.
אנחנו בוחרים להשתמש בחומרים ואלמנטים מסוימים שיכולים להוסיף למבנה מהיבטים שונים.
דוגמאות טובות לכך הן פרגולות ודקים.

אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בשנים האחרונות בכל מה שקשור לפרגולות ודקים מנקודות שונות, בין אם זה לשימוש חיצוני, קרי בחצר או בגינה, ובין אם מדובר בשימוש פנימי, למשל במרפסת או בגג.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא קטלוגים של פרגולות מיוחדות, כאלה המשלבות חומרים שונים, דוגמא עץ ואלומיניום, וכן פרגולות וסוככים חשמליים אשר ניתן לכוונן אותם על פי הצורך. מדובר בפרגולות סגורות שניתן לפתוח אותן באופן חלקי. השימוש בפרגולות וסוככים שניתנים לכיוונן מתאים הן לגינה או לחצר והן למרפסות וכן למקומות אחרים בבית. חשוב להדגיש שהשימוש באלמנטים אלו מאוד פופולארי, מאחר והוא לא דורש מאיתנו להתחייב על מצב מסוים. זה אידיאלי בעיקר לבתים שבמשך שעות היום האזור הפתוח נמצא תחת קרני השמש ואז ניתן להחליט האם הפרגולה תיסגר או תיפתח.
פרגולות ודקים
פרגולות ודקים, הם כאמור חומרים בהם אנחנו נוהגים להשתמש לעיתים תכופות עבור עיצוב הבית, גם בגלל שמדובר בחומרים ואלמנטים מאוד איכותיים וגם בגלל שאנחנו יכולים לעשות בהם שימוש ייחודי ומקיף. כך למשל, אנחנו יכולים לעשות שימוש בדקים הן בפנים הבית והן מחוצה לו, אנחנו יכולים לעשות שימוש בפרגולות וסוככים לא רק לצורך קירוי מקומות פתוחים לשם ישיבה בהם אלא גם קירוי חניות פרטיות פניות (במקום לקנות סוכך נייד ניתן להרכיב פרגולה קבועה). אלו רק חלק מהדוגמאות כיצד אנחנו יכולים לעשות בפרגולות ודקים.

התקנת פרגולות ודקים יש לעשות בשלבים מתקדמים של בניית הבית, אנחנו יכולים לעשות את התכנון כבר בשלבים הראשונים, על מנת שנוכל לדעת היכן אנחנו רוצים להתקין את החלקים הנ"ל אך רק בהמשך אנחנו נרצה להתקין אותם, על מנת שלא ייהרסו בתהליך הבנייה. 
אם אתם רוצים לדעת עוד על פרגולות ודקים ובפרט על פרגולות מיוחדות, זה הזמן ליצור איתנו קשר.
הצוות של BY THE WOOD מזמין אתכם לקבל את כל המידע הנדרש בנושא. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתנו קשר במייל, בטלפון או דרך האתר שלנו. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם