ישראלים רבים בוחרים להתקין היום פרגולה בבית. הם מתקינים אותה במרפסת, בחצר, בגינה, על הגג, ליד הבריכה וכן במקרים מסוימים מדובר בפרגולת הצללה לחנייה.

לשמחתם של הישראלים, הם יכולים למצוא לא מעט סוגי פרגולות אשר ניתן להתקין אותן, פרגולות אשר מעוצבות בצורות שונות, באופן כזה שכל אחד יכול לבחור את העיצוב שמתאים לו, וזאת הוא יכול לעשות באמצעות חברות שמציעות פרגולות במרכז ובמקומות אחרים ברחבי הארץ.

אחת השאלות שלא מעט מהאנשים שמעוניינים להתקין פרגולה, שואלים את עצמם היא, האם להיעזר בפרגולה סגורה או פתוחה. מיד נבין את ההבדל ביניהם ונציג גם דוגמאות לכל אחת מסוגי הפרגולות הנ"ל. חשוב לומר, ניתן למצוא פרגולות במרכז ובמקומות אחרים בארץ אשר מציעים פרגולה סגורה או פרגולה פתוחה, על פי הצורך כמובן.
פרגולות במרכז
פרגולה סגורה, זו פרגולה שכולה מקשה אחת. מי שעומד או יושב מתחתיה, לא יירטב בימי גשם ולא ייחשף לקרני השמש. פרגולה כזו מתאימה לשטחים פתוחים, כמו למשל חצרות, גינות, גגות ועוד. מדובר בפרגולה אידיאלית למקומות בהם יושבים אנשים במשך שעות היממה ובכך הם יכולים ליהנות מצל תמידי. פרגולה סגורה גם מתאימה לחניונים, שכן ניתן להציב את הרכב מתחתיה וכך הוא לא ייחשף לשמש או לגשם. דוגמא לפרגולה סגורה, זו פרגולה רעפים, שכן מדובר באלמנט סגור שגם נראה יפה ומתאים לעיצוב של חצר או גינה במבנים רבים.

פרגולה פתוחה לעומת זאת, זו פרגולה אשר משטח העץ שלה מחולק בין חלקים פתוחים וסגורים. מדובר על פרגולה שמגיעה בצורה שונות, הן בצורה של משטחי עץ ישרים והן בצורה של משטח עץ אשר יש בחלקיו השונים חורים אשר משאירים אותה פתוחה, כאמור. פרגולה זו מתאימה בעיקר לגני אירועים, מסעדות, בתי קפה וכן לעיצוב של גן או חצר בבית. חשוב לומר, אף על פי שמדובר בפרגולה פתוחה, הרי שאפשר לשבת מתחתיה גם בימי גשם מבלי להירטב יותר מדי.
כאמור, אנחנו יכולים למצוא חברות פרגולות במרכז אשר מציעות דוגמאות שונות של פרגולה סגורה וכן פרגולה פתוחה על פי בחירתכם. 
אם אתם מחפשים חברה מוכרת ואיכותית להתקנת פרגולה סגורה או פתוחה בבית, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת BY THE WOOD, מזמינה אתכם לקבל מידע והצעות מחיר אודות פרגולות, כולל פרגולה רעפים. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם