בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת בהתקנה של פרגולות הצללה במבנים פרטיים. עלייה זו נובעת, הן מהעובדה שחוק הפרגולות אשר עבר בשנת 2014 איפשר לנו להתקין פרגולות ללא צורך בקבלת אישורים מהרשויות וכן בזכות העובדה שכיום הרבה יותר קל למצוא פרגולות מעוצבות אשר מתאימות למבנים מסוגים שונים.

בין היתר, אנחנו יכולים למצוא פרגולה מעץ גושני, עץ איתן, חזק ועמיד, אשר ניתן למצוא אותו לא פעם, לא רק בפרגולות אלא גם בדקים ובחומרים אחרים. עץ גושני נחשב לעץ מסיבי, כבד עם חתכים עבים, אשר נחשב לעץ עמיד שיכול להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר שונים. פרגולה מעץ גושני תהיה צבועה בצורתה הבסיסית בצבע לבן, אך במקרים רבים נוכל למצוא אותה גם בצבעים אחרים, שכן ניתן להשתמש בצבעים שונים לאחר מכן, בשביל לצבוע אותה.

פרגולה מעץ גושני, היא כמובן רק סוג אחד של פרגולת עץ שאנחנו יכולים למצוא. מלבד אנחנו יכולים למצוא פרגולות מעוצבות אשר עשויות מעצים שונים. מדובר על פרגולות הצללה אשר יכולות להתאים להקמה במקומות שונים, החל ממרפסת הבית, דרך הגינה והחצר וכלה בגג. כמו כן אנחנו נמצא פרגולה מעץ גושני או מכל עץ אחר, גם במבנים ציבוריים כגון מסעדות, בתי קפה, מוסדות ציבור, מוסדות חינוך ועוד.
פרגולה מעץ גושני
כשאנחנו מחפשים פרגולות מעוצבות לבית, עלינו לבדוק מספר נקודות:
ראשית, עלינו לבדוק האם מדובר בפרגולה שיכולה להשתלב עם האלמנטים שנמצאים בסביבה, החל ממבנה המקום, הריצוף, צבע, גינון, וכן אלמנטים אחרים. עלינו לקחת בחשבון שהפרגולה לא אמורה להיות גדולה מדי בשביל לכסות את כל השטח ומצד שני, אם היא תהיה קטנה מדי, אז היא לא תהיה יעילה.

שנית, חשוב שנבדוק האם מדובר בפרגולה רגילה, קבועה או פרגולה מעץ גושני אשר ניתן לכוון אותה. כך נוכל לפתוח ולסגור אותה כפי שאנחנו רוצים.

שלוש, יש לבדוק כיצד עלינו לשמור על הפרגולה, כלומר, כיצד אנחנו אמורים לתחזק אותה. כך אנחנו נוכל להחליט האם העלויות הראשונות והקבועות, מתאימות לנו. 
לסיום, אם אתם מחפשים מידע נוסף אודות פרגולות מעוצבות ובפרט פרגולה מעץ גושני, זה הזמן לפנות אלינו, BY THE WOOD מזמינים אתכם לקבל את כל המידע הנדרש בנושא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. אצלנו תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות שלכם בנשוא. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם