כשאנחנו מחליטים להתקין בבית פרגולה, עומדות בפנינו אפשרויות שונות לבחירת החומר ממנו תהיה עשויה הפרגולה.
אנחנו יכולים לבחור בין פרגולות אלומיניום, מתכת וכן פרגולות עץ. במאמר זה נפרט מדוע נכון לבחור בפרגולה גושנית, פרגולה מעץ גושני על פני פרגולות מחומרים אחרים, בין אם מדובר בפרגולה לחניה או פרגולה למקום אחר.

לפני שנסביר מדוע נכון לבחור פרגולה גושנית, נציין בקצרה שאת הפרגולה אנחנו יכולים להתקין במקומות שונים, בגינה, חצר, מרפסת, גג וכאמור אנחנו יכולים להתקין גם פרגולה לחניה.

הפרגולה תחליף את הסכך הנייד סכך עשוי בד אשר אנחנו יכולים למצוא בלא מעט בתים (עד לפני מספר שנים היה קל יותר לקבל אישור להתקנת סכך מבד, ולכן מרבית האנשים בחרו להשתמש בו ולא בפרגולה מעץ או פרגולה אחרת.
פרגולה גושנית
פרגולה גושנית עשויה, כאמור, מעץ גושני, עץ עבה וחזק, אשר מגיע בצבע לבן במקור אך ניתן לצבוע אותו בצבעים שונים. מדובר על עץ מסיבי וכבד מה שמלמד אותנו שהוא יכול לעמוד בתנאי מזג אוויר שונים. אנחנו יכולים לראות שהיסודות שלו והעמודים עליו נשענת הפרגולה הם מאוד עבים וגדולים, ולכן גם ההתקנה היא מיוחדת. אנחנו יכולים למצוא פרגולה גושנית אשר משתלבת עם קירוי מסוגים שונים, החל מקירוי סגור לגמרי ועד קירוי סגור למחצה.

חשוב לומר שלהבדיל מפרגולות אחרות אשר עשויות מעצים יותר קלים ונוחים, הרי שפרגולה גושנית היא הרבה מסובכת לצורך ניוד, כלומר אם החלטנו על מקום מסוים בה אנחנו רוצים להתקין אותה, אז יהיה לנו מאוד קשה להעביר אותה למקומות אחרים. מצד שני, מדובר בפרגולה מעוצבת שמשרה אווירה כפרית, אינטימית, אווירה חורפית.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן להתקין את הפרגולה, בין היתר אנחנו יכולים למצוא אותה מעל מרפסת דק. מרפסת זו מוכרת לנו בעיקר מבקתות נופש, צימרים ואתרי תיירות אחרים. אך אנחנו יכולים למצוא מרפסות דק גם בבתים פרטיים רבים, בעיקר כאלה שהעיצוב שלהם מזכיר עיצוב כפרי. באותם בתים גם נמצא לרוב פרגולה ולא פעם זו תהיה פרגולה גושנית. 
אם אתם רוצים לדעת עוד פרגולות, כולל פרגולה לחניה או כל פרגולה אחרת, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את כל המידע הנדרש לכם בתחום. הצוות של BY THE WOOD, הוא צוות מקצועי אשר מתמחה בכל הקשור לפרגולות ולדקים. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם