בדרך כלל, כשאנחנו מדברים על התקנה של אלמנטים מעץ לבית, הכוונה היא למתקנים מסוימים אשר משתלבים בשטח החיצוני שלו. מדובר בגדרות, מחסנים, דקים. זאת אף על פי, שבמקרים רבם, כתוצאה מתכונות העץ, הרי שהתנאים החיצונים, קרי מזג האוויר, יכולים להשפיע עליו ואנחנו נידרש לבצע תחזוקה שוטפת שלו.

שימוש באלמנטים כמו מחסן מעץ, גדר מעץ או אלמנטים אחרים בשטח החיצוני של המבנה, מתבצע כתוצאה מהעובדה הפשוטה, שזו הדרך הטובה והיפה ביותר לעצב את השטח החיצוני לבית. במקרים מסוימים, זו גם הדרך הפרקטית והבטוחה ביותר.
נניח ואנחנו לוקחים מחסן מעץ, אנחנו יכולים כמובן לבחור אופציה של שימוש במחסן פלסטיק, אך סביר להניח שמבחינת תנאי מזג אוויר וכן מבחינת עיצוב, נכון יותר להשתמש באפשרות של מחסן מעץ, במיוחד כשאנחנו יכולים למצוא כיום מחסנים מסוגים שונים, כולל כאלה שכוללים מרכיבים פנימיים כמו ארונות, מדפים ושולחן עבודה.
מחסן מעץ
הדבר נכון גם כשמתייחסים לשאלה איזו גדר נבנה סביב הבית, האם יהיה זה גדר מפלסטיק או מעץ. נכון שיש גדרות שיש אשר יטענו שהן בטוחות יותר, למשל גדרות מתכת או ברזל, אך ברור שבניית גדר מעץ היא הרבה יותר נעימה לבית מאשר גדר מחומרים אחרים. אנחנו יכולים ליהנות מאווירה חורפית ונעימה, אינטימית וכפרית, כשאנחנו מקיפים את הבית בגדר מעץ, בין אם זו גדר צפופה או כזו שלא, גדר מעץ בהיר או כהה.

בכל הקשור למשטחים, הרי אין ספק שהאופציה האידיאלית עבורנו היא דק. במיוחד אם יש בחצר או בגינה בריכה. דק מסביב לבריכה זה כמעט סטנדרט היום, בין היתר כי מדובר במשטח בטוח מאוד שניתן להשתמש בו ללא חשש שמה יקרה משהו למי שדורך עליו. חשוב להבהיר, שניתן למצוא דקים מעץ וכן דקים אחרים, כאלה שעשויים מחומרים סינתטיים, אשר הם הרבה יותר נמוכים בעלויות והתחזוקה שלהם היא יותר בסיסית מאשר תחזוקה של דק מעץ.

לסיכום, אנחנו יכולים למצוא סיבות רבות ומגוונות, מדוע נכון יותר להשתמש במוצרי עץ לבית וכן לחצר ולגינה מאשר בחומרים אחרים. 
חברת BY THE WOOD מזמינה אותכם למצוא מגוון רחב של מוצרי עץ שונים, כולל גדרות, דקים ומחסנים לבית. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בשביל לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן ליצור איתנו בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל שאלה. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם