מעוניינים בהתקנת פרגולה? זה הזמן לדעת כיצד בוחרים פרגולה וכיצד מזמינים מתקין פרגולה אשר יתקין אותה עבורכם. במאמר זה אנחנו נספק לכם מידע מקצועי שיוכל לעזור כלם לפני שאתם מחליטים על רכישת פרגולה לבית או לעסק.

לפני שנסביר על התקנת פרגולה וכיצד זה מתבצע, נספר בקצרה שבניית פרגולה מעץ, מתבצעת על ידי התאמת משטחי עץ מסוגים שונים לגדלים של פרגולות, כשלאחר תהליך הניסור וההתאמה, מתבצע תהליך מתקדם של שיוף, צביעה וליטוש, על מנת שהפרגולה תהיה חלקה ויהיה ניתן להתקין אותה. בשלב הזה אפשר להוציא את הפרגולה לשוק ולהתקין אותה.
מתקין פרגולות לפני שהוא מבצע את ההתקנה, ייקח מידות של שטח ההתקנה, ויוודא שאכן ניתן להתקין אותה במקום, ששום דבר לא חוסם או לא מונע את הצבתה בשטח. אנחנו מצידנו נבחר את הפרגולה שמתאימה לנו על פי גודלה אך גם על פי העיצוב והחומר ממנו היא עשויה. אנחנו יכולים לבחור בין פרגולות עץ, אלומיניום, מתכת ועוד. כמו כן עלינו להחליט האם זו תהיה פרגולה פתוחה או סגורה ובאיזה גובה אנחנו רוצים אותה.

 

מבחינת הגובה, חשוב להבהיר, אם זו פרגולה שעומדת בעזרת עמודים משלה, נוכל לקבל את הגובה בעצמנו, אם זו פרגולה שנשענת על קיר של מבנה, אז מן הסתם, היא תלויה בגובה הקיר.
התקנת פרגולה, מתחילה כאמור במדידת השטח והגובה, לאחר מכן, מתקין פרגולות יחפור בורות על מנת שיוכל להציב את היסודות לבניית הפרגולה ורק לאחר מכן הוא יתחיל בהתקנתה. שלב ראשון הוא יתקין את העמודים שמחזיקים את הפרגולה, בשלב השני הוא יתקין מעליהם את הגג של הפרגולה. במידה ונרצה נוכל להתקין בתקרת הפרגולה מאוורר, תאורה או אלמנטים אחרים של עיצוב, כך שנוכל להפוך את הפרגולה ואת המקום להרבה יותר נעים ויפה.
נקודה חשובה אחרונה, אנחנו יכולים לראות דוגמאות רבות של בניית פרגולה מעץ למבנים פרטיים, דרך קטלוגים של חברות שונות, רצוי לבדוק איזו פרגולה הכי מתאימה לנו, וכמובן איזו מהן יכולה להשתלב בתנאי השטח במקום.


כשאנחנו מחליטים להתקין בבית פרגולה, עומדות בפנינו אפשרויות שונות לבחירת החומר ממנו תהיה עשויה הפרגולה. אנחנו יכולים לבחור בין פרגולות אלומיניום, מתכת וכן פרגולות עץ. במאמר זה נפרט מדוע נכון לבחור בפרגולה גושנית, פרגולה מעץ גושני על פני פרגולות מחומרים אחרים, בין אם מדובר בפרגולה לחניה או פרגולה למקום אחר.
 
חשוב לומר שלהבדיל מפרגולות אחרות אשר עשויות מעצים יותר קלים ונוחים, הרי שפרגולה גושנית היא הרבה מסובכת לצורך ניוד, כלומר אם החלטנו על מקום מסוים בה אנחנו רוצים להתקין אותה, אז יהיה לנו מאוד קשה להעביר אותה למקומות אחרים. מצד שני, מדובר בפרגולה מעוצבת שמשרה אווירה כפרית, אינטימית, אווירה חורפית.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן להתקין את הפרגולה, בין היתר אנחנו יכולים למצוא אותה מעל מרפסת דק. מרפסת זו מוכרת לנו בעיקר מבקתות נופש, צימרים ואתרי תיירות אחרים. אך אנחנו יכולים למצוא מרפסות דק גם בבתים פרטיים רבים, בעיקר כאלה שהעיצוב שלהם מזכיר עיצוב כפרי. באותם בתים גם נמצא לרוב פרגולה ולא פעם זו תהיה פרגולה גושנית.
לפני שנסביר מדוע נכון לבחור פרגולה גושנית, נציין בקצרה שאת הפרגולה אנחנו יכולים להתקין במקומות שונים, בגינה, חצר, מרפסת, גג וכאמור אנחנו יכולים להתקין גם פרגולה לחניה. הפרגולה תחליף את הסכך הנייד סכך עשוי בד אשר אנחנו יכולים למצוא בלא מעט בתים (עד לפני מספר שנים היה קל יותר לקבל אישור להתקנת סכך מבד, ולכן מרבית האנשים בחרו להשתמש בו ולא בפרגולה מעץ או פרגולה אחרת)

פרגולה גושנית עשויה, כאמור, מעץ גושני, עץ עבה וחזק, אשר מגיע בצבע לבן במקור אך ניתן לצבוע אותו בצבעים שונים. מדובר על עץ מסיבי וכבד מה שמלמד אותנו שהוא יכול לעמוד בתנאי מזג אוויר שונים. אנחנו יכולים לראות שהיסודות שלו והעמודים עליו נשענת הפרגולה הם מאוד עבים וגדולים, ולכן גם ההתקנה היא מיוחדת. אנחנו יכולים למצוא פרגולה גושנית אשר משתלבת עם קירוי מסוגים שונים, החל מקירוי סגור לגמרי ועד קירוי סגור למחצה.
מאמרים:
פרגולות
אם אתם מעוניינים בבניית פרגולה מעץ, זה הזמן לפנות אלינו, חברת BY THE WOOD מזמינה אתכם ליהנות מקטלוגים רבים לבחירת פרגולה וכן אתם מוזמנים למצוא אצלנו צוות מקצועי של מתקינים אשר ישמחו להתקין עבורכם את הפרגולה בבית. פנו אלינו עוד היום דרך המייל או בטלפון, ואנחנו נשמח לעזור לכם. 
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם