בכל פעם כשאנחנו רואים בית מעץ, מרביתנו לא יכולים שלא לעצור ולהתפעל, יש משהו קסום ומיוחד בעבודות עץ שמושך אותנו. יכול להיות שזו התחושה האינטימית שהם מעבירות, ייתכן ומדובר בעובדה שמדובר באלמנט שמזכיר לנו כפריות, משפחתיות, תחושה חמימה ונעימה.
אנחנו יכולים לראות שבמהלך השנים, לא רק בתים ביישובים קטנים, שם אנחנו רגילים לראות עבודות עץ מיוחדות משתלבות במבנים שונים, אלא גם ביישובים עירוניים, ניתן למצוא מגוון עבודות בעץ, החל מעבודות דק, פרקטים, אריחים, חיפויים, פרגולות, גגות, רעפים ועוד.
היתרון הבולט של עבודות בעץ הוא, שאנחנו יכולים למצוא מגוון עיצובים ואלמנטים שונים. אנחנו לא צריכים בהכרח להסתפק בעיצוב אחד או בצבע אחד. מאחר ואנחנו יכולים למצוא מגוון סוגי עץ לצורך ביצוע עבודות שונות, הרי סביר להניח, שאנחנו נוכל למצוא עבודות עץ מיוחדות בשלל עיצובים וצבעים. למשל, אנחנו יכולים למצוא עבודות עץ מיוחדות אשר נעשו בעזרת עץ אורן, אלון, גושני, איפאה, ועוד מגוון סוגים של עצים מיוחדים ומרשימים.

 
בדרך כלל, כשאנחנו מדברים על התקנה של אלמנטים מעץ לבית, הכוונה היא למתקנים מסוימים אשר משתלבים בשטח החיצוני שלו. מדובר בגדרות, מחסנים, דקים. זאת אף על פי, שבמקרים רבם, כתוצאה מתכונות העץ, הרי שהתנאים החיצונים, קרי מזג האוויר, יכולים להשפיע עליו ואנחנו נידרש לבצע תחזוקה שוטפת שלו.

שימוש באלמנטים כמו מחסן מעץ, גדר מעץ או אלמנטים אחרים בשטח החיצוני של המבנה, מתבצע כתוצאה מהעובדה הפשוטה, שזו הדרך הטובה והיפה ביותר לעצב את השטח החיצוני לבית. במקרים מסוימים, זו גם הדרך הפרקטית והבטוחה ביותר.
נניח ואנחנו לוקחים מחסן מעץ, אנחנו יכולים כמובן לבחור אופציה של שימוש במחסן פלסטיק, אך סביר להניח שמבחינת תנאי מזג אוויר וכן מבחינת עיצוב, נכון יותר להשתמש באפשרות של מחסן מעץ, במיוחד כשאנחנו יכולים למצוא כיום מחסנים מסוגים שונים, כולל כאלה שכוללים מרכיבים פנימיים כמו ארונות, מדפים ושולחן עבודה.
הדבר נכון גם כשמתייחסים לשאלה איזו גדר נבנה סביב הבית, האם יהיה זה גדר מפלסטיק או מעץ. נכון שיש גדרות שיש אשר יטענו שהן בטוחות יותר, למשל גדרות מתכת או ברזל, אך ברור שבניית גדר מעץ היא הרבה יותר נעימה לבית מאשר גדר מחומרים אחרים. אנחנו יכולים ליהנות מאווירה חורפית ונעימה, אינטימית וכפרית, כשאנחנו מקיפים את הבית בגדר מעץ, בין אם זו גדר צפופה או כזו שלא, גדר מעץ בהיר או כהה.

בכל הקשור למשטחים, הרי אין ספק שהאופציה האידיאלית עבורנו היא דק. במיוחד אם יש בחצר או בגינה בריכה. דק מסביב לבריכה זה כמעט סטנדרט היום, בין היתר כי מדובר במשטח בטוח מאוד שניתן להשתמש בו ללא חשש שמה יקרה משהו למי שדורך עליו. חשוב להבהיר, שניתן למצוא דקים מעץ וכן דקים אחרים, כאלה שעשויים מחומרים סינתטיים, אשר הם הרבה יותר נמוכים בעלויות והתחזוקה שלהם היא יותר בסיסית מאשר תחזוקה של דק מעץ.

לסיכום, אנחנו יכולים למצוא סיבות רבות ומגוונות, מדוע נכון יותר להשתמש במוצרי עץ לבית וכן לחצר ולגינה מאשר בחומרים אחרים. 

 
עבודות עץ
אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על עבודות דק או עבודות עץ מיוחדות אחרות, אתם מוזמנים לפנות אלינו. BY THE WOOD היא חברה מובילה אשר נמצאת בחדרה ומציעה את שירותיה לכל תושבי השרון והצפון. ניתן לפנות אלינו בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. 
זה נכון, מן הסתם, כשמדובר על עבודות דק אשר ניתן לשלב אותו בפנים הבית ומחוצה לו, אך זה נכון גם עבור עבודות מסוגים אחרים, למשל, פרגולות או סוככים, וכן אלמנטים נוספים. חשוב לומר, עבודות בעץ מתבצעות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים אשר מכירים את התכונות השונות של העץ ויודעים כיצד לבצע את העבודה בצורה מדויקת, מבלי לגרום נזק לעץ ותוך כדי ניצול התכונות הייחודיות שלו. מן הסתם, התקנת דקים או פרגולות, יכולה להתבצע אך ורק כשהתנאים בשטח מתאימים לכך, ואת זה ניתן לבדוק, כמובן, לפני שמבצעים הזמנה של עבודות בעץ.
עבודות עץ מיוחדות, מתבצעות בשורה רבה של בתי מלאכה, שם לוקחים משטחי עץ שונים, מנסרים, משייפים, מחברים וצובעים, עד אשר מאותם משטחים יוצא האלמנט הנדרש. כמובן שהעבודה תעבור מקצה שיפורים במידת הצורך וכן בעתיד יהיה צורך לבצע עבודות תחזוק שונות על מנת שיהיה ניתן להשתמש באותם אלמנטים, לאורך זמן. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם