לא מעט מבנים, בתי מגורים, בתי קפה, מסעדות, קניונים ועוד, מתהדרים בדקים מסוגים שונים.
אלה נמצאים באזורים שונים, לרוב אזורים פתוחים, כמו חצר, גינה, גגות, סביב הבריכה או בשטחים פתוחים במקומות ציבוריים (למשל במרפסות של בתי קפה ומסעדות).

השילוב של דקים במבנים, פרטיים וציבוריים, הוא בעיקר עניין של עיצוב. אנחנו נוהגים להשתמש בדקים על מנת לשלב במבנה, לצד חומרים קרים כמו בטון, גם חומרים עם ניחוח יותר אינטימי וכפרי, כמו דק. אך להבדיל מחומרים אחרים, לעיתים אנחנו נידרש לבצע חידוש דק.
חידוש דק מתבצע, לעיתים, פעם בשנה, הוא מתבצע לרוב כתוצאה משחיקה בדק. זה יכול לקרות עקב תנאי מזג אוויר, הן בקיץ והן בחורף, וכן זה יכול להתבצע כתוצאה מסיבות אחרות, למשל שריטות, חבלות או דברים אחרים אשר נגרמו לדק והשפיעו על המראה והשלמות שלו. צריך לזכור שדק להבדיל ממשטחים אחרים, הוא הרבה יותר רגיש, מעצם העובדה שמדובר בעץ, מכל מגע שהוא.
חידוש דק
חידוש דק אורן או דק איפאה טבקו, שנחשבים לעצים מאוד חזקים ואיכותיים, הוא דבר שכיח. כמעט בכל מבנה בו דקים אלו מותקנים (כמו במקרים של דקים אחרים), אנחנו נראה אחת לשנה פעולה של חידוש.

חידוש דק כולל בדרך כלל צביעה של הדק, לשם כך יש צורך להשתמש בצבע עץ ייחודי, כמו כן אנחנו יכולים לראות שימוש בחומרים משמנים ובלכות שמטרתן לשמור על איכות הצבע אחרי הצביעה. במידה ויש צורך אז גם חלק מהדקים יוחלפו בדקים חדשים. זה יתבצע במידה והדק נשבר או נסדק ולא ניתן לתקן אותו. במקרים אחרים, ייתכן מאוד שנשייף את הדק כך שיהיה ניתן להשתמש בו שוב.

חידוש דק אורן, דק איפאה טבקו או כל דק אחר, חייב להתבצע על ידי גורם מקצועי, זה לא יכול להתבצע על ידי גורם שאיננו מכיר את התחום ואיננו מכיר את המורכבות ואת התכונות של הדקים. רק כך ניתן לשפר ברמה ניכרת את איכות הדק ולשמור על העמידות שלו. 
לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, BY THE WOOD, היא חברה מובילה אשר מתמחה בחידוש דק מסוגים שונים. אתם מוזמנים אל הצוות שלנו, ואנחנו נגיע אליכם בשביל לבחון את מצב הדק ולאחר מכן נדאג להמליץ לכם מה לעשות, האם לחדש את הדק או להחליף אותו. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם