אחת השאלות שאנשים שואלים את עצמם, כשהם רוצים לבנות פרגולה בחצר הבית, במרפסת או בגג היא, האם תהיה זו פרגולה תלויה או עומדת. הם יכולים לבחור בין פרגולה תלויה מעץ לבין פרגולה מאלומיניום או חומרים אחרים, כנ"ל גם במקרה פרגולות עומדות. אנחנו במאמר זה נתייחס לשאלה מנקודת מבט אל פרגולה מעץ.

כשאנחנו עוסקים בהתקנת פרגולות בשרון או במקומות אחרים, אנחנו מסתכלים בתחילה על השטח שעומד לרשותנו, כיצד הוא מחולק והאם יש איזה מבנה לצידו, כלומר האם מדובר בשטח מצומצם שלצידו מבנה עם מרפסת פתוחה, האם מדובר אך ורק במבנה עם מרפסת, האם זה שטח רחב שניתן לבחור אזור מסוים ממנו שם נתקין את הפרגולה. זה מהותי, מאחר וכך נוכל להחליט בצורה טובה יותר, כיצד ניתן להתקין את הפרגולה.

התקנת פרגולות בשרון, כאמור, מתבצעת במבנים ובשטחים מסוגים שונים שלכל אחד מהם מאפיינים מסוימים משלו. בשביל להתקין פרגולה תלויה מעץ, הרי שהמאפיינים של המבנה צריכים להיות כאלה, שלצד השטח הפתוח, חצר, גינה או מרפסת, צריכים להיות גם מבנה או קיר מסוים, עליו ניתן להשעין את הפרגולה. מדובר בפרגולה אשר נתלית על הקיר ובצידה השני יכולה להישען על מוטות עץ או לעמוד באוויר, זה תלוי בעיצוב הפרגולה ובמה שאנחנו מחפשים.
התקנת פרגולות בשרון
אם אנחנו רוצים פרגולה שהיא על מוטות, כלומר לא נשענת על מבנה, הרי שאנחנו נצטרך שטח קצת יותר, מאחר ונזדקק למוטות עץ ב-4 פינות על מנת שעליה נוכל להתקין את הפרגולה. חשוב לומר התקנת פרגולות בשרון בצורה כזו, מתבצעת אף היא, במרפסות, חצרות, גינות, גגות וכן בחניות פתוחות.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא מבנה הפרגולה. פרגולה תלויה מעץ כמו פרגולה תלויה על מוטות, יכולה להיות בחלקה העליון, בתקרה שלה, משטח חלק סגור והיא יכולה להיות גם משטח פתוח למחצה, עם זה באמצעות מוטות ברווחים קבועים ועם זה באמצעות משטח פתוח בעיצובים שונים. הדבר תלוי במיקום בו נציב את הפרגולה ובעיצוב שנרצה להעניק לה. 
אם אתם מחפשים חברה שתמחה בהתקנת פרגולות בשרון או פרגולות עץ בצפון, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת BY THE WOOD, החברה המובילה בישראל בהתקנת פרגולות. אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של סגנונות פרגולות, כולל פרגולה תלויה מעץ. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום במייל או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם