מעוניינים בהתקנת פרגולה? זה הזמן לדעת כיצד בוחרים פרגולה וכיצד מזמינים מתקין פרגולה אשר יתקין אותה עבורכם. במאמר זה אנחנו נספק לכם מידע מקצועי שיוכל לעזור כלם לפני שאתם מחליטים על רכישת פרגולה לבית או לעסק.

לפני שנסביר על התקנת פרגולה וכיצד זה מתבצע, נספר בקצרה שבניית פרגולה מעץ, מתבצעת על ידי התאמת משטחי עץ מסוגים שונים לגדלים של פרגולות, כשלאחר תהליך הניסור וההתאמה, מתבצע תהליך מתקדם של שיוף, צביעה וליטוש, על מנת שהפרגולה תהיה חלקה ויהיה ניתן להתקין אותה. בשלב הזה אפשר להוציא את הפרגולה לשוק ולהתקין אותה.

ל
פני שמתקין פרגולות מבצע את ההתקנה, הוא ייקח מידות של שטח ההתקנה, ויוודא שאכן ניתן להתקין אותה במקום, ששום דבר לא חוסם או לא מונע את הצבתה בשטח. אנחנו מצידנו נבחר את הפרגולה שמתאימה לנו על פי גודלה אך גם על פי העיצוב והחומר ממנו היא עשויה. אנחנו יכולים לבחור בין פרגולות עץ, אלומיניום, מתכת ועוד. כמו כן עלינו להחליט האם זו תהיה פרגולה פתוחה או סגורה ובאיזה גובה אנחנו רוצים אותה.
התקנת פרגולות
מבחינת הגובה, חשוב להבהיר, אם זו פרגולה שעומדת בעזרת עמודים משלה, נוכל לקבל את הגובה בעצמנו, אם זו פרגולה שנשענת על קיר של מבנה, אז מן הסתם, היא תלויה בגובה הקיר.
התקנת פרגולה, מתחילה כאמור במדידת השטח והגובה, לאחר מכן, מתקין פרגולות יחפור בורות על מנת שיוכל להציב את היסודות לבניית הפרגולה ורק לאחר מכן הוא יתחיל בהתקנתה. שלב ראשון הוא יתקין את העמודים שמחזיקים את הפרגולה, בשלב השני הוא יתקין מעליהם את הגג של הפרגולה. במידה ונרצה נוכל להתקין בתקרת הפרגולה מאוורר, תאורה או אלמנטים אחרים של עיצוב, כך שנוכל להפוך את הפרגולה ואת המקום להרבה יותר נעים ויפה.

נקודה חשובה אחרונה, אנחנו יכולים לראות דוגמאות רבות של בניית פרגולה מעץ למבנים פרטיים, דרך קטלוגים של חברות שונות, רצוי לבדוק איזו פרגולה הכי מתאימה לנו, וכמובן איזו מהן יכולה להשתלב בתנאי השטח במקום. 
אם אתם מעוניינים בבניית פרגולה מעץ, זה הזמן לפנות אלינו, חברת BY THE WOOD מזמינה אתכם ליהנות מקטלוגים רבים לבחירת פרגולה וכן אתם מוזמנים למצוא אצלנו צוות מקצועי של מתקינים אשר ישמחו להתקין עבורכם את הפרגולה בבית.
פנו אלינו עוד היום דרך המייל או בטלפון, ואנחנו נשמח לעזור לכם. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם