לא מעט בתים בישראל, בין אם מדובר בבתים פרטיים או דירות בבנייני מגורים, בוחרים להתקין מרפסת מעץ, בדיוק כמו זו שניתן למצוא בבקתות נופש או במבנים כפריים. מרפסת מעץ מעניקה לבית אווירה מיוחדת, כפרית ואינטימית, אפילו אם הבית נמצא בלב שכונת מגורים בעיר.

ניתן להשתמש בעבודות עץ מיוחדות בבתים, הן בעיר והן ביישובים אחרים, באמצעות דקים מעץ, למשל דק מעץ אורן או איפאה, וכן באמצעות אלמנטים אחרים, כמו פרגולות, סוככים וכאמור, גם באמצעות מרפסת מעץ. השילוב של עץ בתוך בית, במיוחד כשמדובר בבית עירוני, הוא מיוחד, מאחר והוא יוצר שילוב שונה, של חומרים שאינם בהכרח מתאימים אחד לשני.
כשאנשים בוחרים להתקין מרפסת מעץ, עליהם לקחת בחשבון היכן להתקין את האלמנטים השונים וכיצד הם ישתלבו בסביבה.
דקים מעץ
למשל, אם אנחנו בוחרים להתקין מרפסת באמצעות דקים מעץ, עלינו לשאול את עצמנו האם נתקין גם חיפויי עץ על הקירות והתקרה או שנסתפק רק בדקים בתור משטח. זה נכון גם להיבטים נוספים במרפסת, למשל, אם אנחנו בוחרים להתקין דק מעץ אורן בחלק מסוים, האם הוא ישתלב בכל המרפסת או רק בחלקים מסוימים שלה. שאלה זו נשאלת בעיקר במרפסת מעץ שהיא פתוחה בבתים פרטיים.

כאמור, השילוב של עץ עם חומרים שונים, בטון, מתכת, ברזל, אלומיניום יוצר לא פעם דברים מיוחדים, לא רק בגלל שמדובר בחומרים שניתן לעשות בהם דברים נפלאים אלא גם בגלל העובדה, שמדובר בחומרים שאינם בהכרח קשורים אחד לשני, לכן השילוב ביניהם יוצר אלמנט מפתיע. זה לא תמיד פשוט והרבה פעמים דורש תכנון מיוחד לפני כן, אך זה יותר זווית מאוד מעניינת שיכולה לשפר ברמה ניכרת את העיצוב של המקום, בפרט כשמדובר במבנה עירוני, שכל כולו מורכב מבטון או גבס.

נקודה חשובה, דקים מעץ יכולים להיות מותקנים כמובן גם בחלק הפנימי וגם בחלק החיצוני של המבנה, תלוי היכן מתקינים אותם ולשם מה. חשוב גם לשים לב לסוג העץ ולמאפיינים שלו, בשביל לדעת כיצד לטפל בו.  
אם אתם רוצים לדעת עוד על דקים מעץ, כולל דק מעץ אורן וכיצד ניתן לשלב אותם במבנים פרטיים מסוגים שונים, זה הזמן לפנות אלינו, BY THE WOOD מזמינים אתכם לקבל את כל המידע הנדרש לכם בתחום. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את המידע והצעת מחיר אטרקטיבית בנושא. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם