יש לכם חצר או גינה בבית? אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את האופציה כיצד לרצף חלק מהשטח באמצעות דקים.
במאמר זה נסביר מדוע זה משתלם ומה האופציות שעומדות בפניכם.

כיום אפשר למצוא שורה של חברות שמתמחות בריצוף דקים בשרון. מדובר על חברות שמציעות דקים מעץ אמיתי וכן דקים סינתטיים שיכולים להתאים לצרכים שלכם, בכל הקשור לריצוף שטחים פתוחים, כולל חצר וגינה.

ריצוף דק הוא תהליך יחסית פשוט, אחרי יישור השטח מחברים את הדקים לאדמה באמצעות מסילות מיוחדות, ובכך הופכים חלק מהשטח למרוצף. ניתן כמובן להחליט על ריצוף כל השטח, אך בדרך כלל כשמחליטים על ריצוף דק לחצר, הדרך הנכונה לעשות את זה היא באמצעות חלוקה של חלק מסוים מהשטח, כך ניתן להשאיר חלק אחר חשוף.
דקים בשרון
מדוע נכון לבצע ריצוף דק בחלק מהשטח ולא בכולו? ובכן, עלינו לקחת בחשבון, שהחצר או הגינה, מיועדות לגידול פרחים וצמחים, משחקים, ובכלל הם נועדו שאנחנו נרגיש את האדמה. מאחר וגם ככה יש לנו שטח בנוי עם מרצפות רגילות, אין סיבה שנרצף את כל השטח. אנחנו יכולים לפנות אל חברת דקים בשרון על מנת שתעזור לנו, לא רק בשאלה עם איזה דק לרצף, עץ או סינתטי ואם דק עץ אז איזה סוג, אלא החברה יכולה לעזור לנו במדידות, כך שנוכל להחליט איזה חלק מהשטח אנחנו נרצף ואיזה לא.
בדרך כלל, נהוג לרצף אזורים מסוימים, כך למשל, אזורי ישיבה, אזורים בהם אנחנו רוצים להעמיד שולחן אוכל וכן אזורים בהם אנחנו רוצים ליצור שביל הליכה. בין היתר שביל שמוביל אל החצר או שביל ליד אזור הפרחים והצמחים. כך נוכל לטפל בהם בצורה נוחה.

חשוב לומר, אנחנו יכולים למצוא, כפי שציינו, חברות דקים בשרון שמציעות מגוון רחב של דוגמאות של דק לחצר, החוכמה היא לבחור בדק שיכול להתאים מבחינת העיצוב וגם כזה שהוא עמיד וחזק לעמוד בתנאי מזג האוויר השונים. מאחר ומדובר בדק שיושפע ישירות מתנאי מזג האוויר, אנחנו לא יכולים להסתפק בדק פשוט. 
אתם מוזמנים לפנות אלינו, BY THE WOOD, חברת דקים בשרון אז מציעה מגוון סוגים של דקים איכותיים וייחודים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח להציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית לרכישת דק והתקנת. ניתן לפנות אלינו במייל ובטלפון, הצוות שלנו יענה לכם על כל שאלה. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם