בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בונים בריכה בחצר או בגינה של הבית שלהם. אם בעבר התופעה של בניית בריכות, היתה בעיקר בקרב בעלי יכולת כלכלית גבוהה, הרי שכיום לא מעט אנשים שיש להם בית פרטי מוכנים להשקיע ולבנות בריכה שתשרת אותם.
בדרך כלל, לצד בניית בריכה בחצר או בגינה, יש צורך גם בבניית דק לבריכה, כלומר מסביב לה. דק זה מאפשר לצאת מהבריכה מבלי להחליק, הוא מאפשר להציב עליו כסאות בצורה נוחה, וכן הוא מוסיף לעיצוב של המקום. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של דקים אשר מותקנים ליד בריכות, בין היתר דקים מעץ וכן דקים סינתטיים ופולימרים, אשר נחשבים יותר עמידים מפני מים.

חברות דקים במרכז מציעות בניית דק לבריכה מסוגים ובעיצובים שונים. כמובן שהחלטה איזה דק לבנות ובאיזה עיצוב, תלויה רבות בשאלה איזו סוג בריכה מותקנת בחצר או בגינה, באיזה גודל היא, כמה אנשים היא משרתת וכמה שטח נשאר מסביבה לבריכה לצורך בניית דק. חברות דקים במרכז, מבצעות בדרך כלל את המדידות לפני ההתקנה, וממליצות ללקוחות שלהן, איזה סוג של דק נכון להתקין, באיזו צורה ומאיזה חומר.
דקים במרכז
לצד בניית דק לבריכה, אנחנו יכולים למצוא גם לא אנשים שבוחרים להתקין פרגולה באזור הבריכה. בדרך כלל הפרגולה תיבנה באזור הישיבה, על מנת שיהיה ניתן לשבת בצורה נוחה מבלי שקרני השמש יפריעו או מבלי שטיפות הגשם בחורף יטפטפו על היושבים במקום, שזה עתה יצאו מהבריכה.

חברות רבות אשר מתמחות בבניית דקים, מתמחות גם בבניית פרגולות במרכז. גם כאן, אותן חברות מציעות פרגולות מסוגים שונים, החל מפרגולה עץ, מתכת, אלומיניום ועוד. הפרגולות מותאמות אף הן, לגודל השטח בו הן אמורות להיבנות, השטח אותו הן אמורות לכסות, וכמובן לצרכים של בני המקום.

חשוב לומר, חברות דקים במרכז או חברות שמתמחות בבניית פרגולות במרכז, מציעות שורה של שירותים ואמצעים, מהם ניתן ליהנות על פי אופי המבנה. לכן חשוב לעשות החלטה מושכלת, על פי התנאים של השטח בשביל ליהנות מדק או פרגולה איכותית בבריכה. 
אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת BY THE WOOD, החברה המובילה בישראל לשיווק והתקנה של פרגולות ודקים. החברה מתמחה בבניית דק לבריכה וכן בבניית פרגולות בחצר או בגינה. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו מחכה לשיחתכם. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם