בבתים רבים, בפרט בבתים פרטיים, אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בעצים מסוגים שונים. זה נובע מהעובדה שמסביב לבית, נהוג להתקין גדר מעץ ומלבדה, לא פעם נהוג להתקין דק למרפסת שמש או דקים בחלקים אחרים של החצר או הגינה.
השימוש בגדר מעץ נועד, כפי שאנחנו יודעים, גם לצורך אבטחת הבית מפני גורמים זרים, כמו כן בניית גדר עץ מיועדת בשביל לשמור על הפרטיות של הדיירים ולהבטיח את תיחום המקום, כך שהמבנה הפרטי יעמוד בנפרד מהמרחב הציבורי הפתוח לכולם.

כשאנחנו רוצים להתקין גדר מעץ, או דק למרפסת שמש, עלינו לקחת בחשבון מספר נקודות.

ראשית, עלינו לקחת בחשבון את העובדה שהעץ בתנאים חיצוניים יכול להשתנות. הצבע שלו יכול להשתנות וכן הוא יכול להשתנות בהיבטים נוספים שידרשו את החידוש שלו אחת לכמה זמן. זה חשוב מאחר וייתכן מאוד והעלויות ישתנו בהתאם.
גדר מעץ
שנית, עלינו לקחת בחשבון, בניית גדר עץ או התקנת דק, דורשת מקום, אנחנו לא יכולים לעשות זאת מבלי לפנות שטח מסוים. אם מדובר בגדר דקה, עדיין נידרש לשטח מסוים עבורה, על מנת שנוכל להתקין ולהעמיד אותה כנדרש. לכן חשוב שנדע להציב אותה בצורה נכונה, כך שלא נבזבז שטח לחינם.

נקודה משמעותית נוספת שעלינו להתייחס אליה היא, אם אנחנו מעוניינים בבניית גדר עץ או דק, אנחנו נצטרך לקחת בחשבון שאלות ואילוצים של עיצוב הגדר והתאמתה לעיצוב המבנה. אנחנו לא נרצה, בסיכומו של דבר, שהמבנה יהיה מבוסס על עיצוב והתאמה של חומרים או צבעים בצורה לא מתאימה. לכן רצוי שנעבוד עם מעצב או תוכנה לעיצוב, כך נוכל לבצע התאמה מושלמת בין הצבע של גדר ומאפייני עיצוב אחרים שלה, לבין המבנה.
נקודה שחשוב מאוד להדגיש, בשני המקרים, אנחנו יכולים לא רק לבצע חידוש ולשפץ במידת הצורך, אנחנו יכולים גם להחליף, כלומר, אם נרצה להחליף את הגדר לא נתקשה לעשות זאת, כמו שלא נתקשה להחליף את הדקים במבנה או מסביבו לו אם נרצה, כל מה שנצטרך לעשות זה למצוא גדר ודקים מתאימים יותר לצרכים שלנו. 
אם אתם רוצים לדעת עוד על בניית גדר מעץ זה הזמן לפנות אלינו, BY THE WOOD, החברה המובילה בישראל להתקנת מוצרי עץ בבית, גדרות, דקים ועוד. ניתן לפנות אלינו עוד היום בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום. 
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם