החל משנות התשעים וביתר שאת משנות האלפיים, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש באופציה של בניית דק עץ במגוון חלקים במבנה, הן בחלקיו הפנימיים והן בחלקיו החיצוניים. אנחנו יכולים לראות את זה בבתים פרטיים, דירות מגורים, יחידות דיור, יחידות נופש וכן במבנים מסחריים, למשל בתי קפה, מסעדות ואפילו בחנויות שונות.
בניית דק במרפסת ובכלל, נועדה לענות על כמה צרכים, ראשית, מבחינת עיצוב, זה הרבה יותר מרשים ויפה כשיש דקים מעץ אשר מותקנים בחלק מהמבנה, אם לא בכולו, מאשר שימוש במרצפות, בין אם מדובר באריחים רגילים ובין אם מדובר באריחי קרמיקה או שיש. הסיבה היא, שבניית דק עץ מעניקה למבנה חמימות מסוימת, תחושה אינטימית ונעימה, דברים שאריחים רגילים, יפים ומעוצבים ככל שיהיו, בדרך כלל מתקשים להעביר. אחת כמה וכמה אם מדובר באריחים חלקים מול דקים עץ בצבעים כהים.
הצורך השני שמתקיים בזכות בניית דק עץ הוא, תחושה של שבירה, משהו יוצא דופן. אנחנו רגילים לראות במבנים, בוודאי במבני מגורים שימוש במרצפות ובחומרים דומים. העובדה שפתאום אנחנו יכולים למצוא דק במרפסת, דק עץ אורן או אחר, זה שובר את השגרה, שובר את העיצוב המוכר והידוע. בכלל בניית דקים ופרגולות מעץ מעניקות למבנה משהו מיוחד שבאופן רגיל, אנחנו לא מוכנים אליו.

הצורך השלישי של בניית דק עץ, הוא הרבה יותר חמים, הרבה יותר נעים, הוא יוצר אינטימיות מיוחדת, לא רק עבור מי שנמצא בתוך המבנה או משתמש בפרגולה או בדקים, אלא גם מי שמבחוץ ורואה אותם, הוא יכול לחוש בכך.
חשוב לומר בניית דקים ופרגולות, יכולות, כמו שציינו, להיות גם בחלק החיצוני וגם החלק הפנימי של המבנה. הרבה פעמים בניית דק עץ וכן פרגולה, יוצרת תחושה של יוקרה אשר אלמנטים אחרים לא יכולים ליצור במבנה רגיל. זה מעניק תחושה הרבה יותר מרשימה למי שנמצא בתוך המבנה וכן למי שמסתכל עליו מבחוץ. כאן המקום לומר עוד, שהעיצוב של דק במרפסת וכן פרגולות, מוסיף הרבה לעיצוב הכללי של המבנה.
BY THE WOOD מזמינה אתכם להתרשם מקטלוג ייחודי של דקים למרפסת ופרגולות לצרכים שונים. אנחנו מתמחים בבניית דק עץ מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון, והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. 
בניית דק מעץ
מאמרים:
 
מעוניינים בהצעת מחיר
אטרקטיבית?
דוא"ל:
b.t.wood10@gmail.com
כתובת:
חדרה. ז'בוטינסקי 25. כניסה ג'
טלפון:
072-33-80-989
לכם נשאר רק ליצור קשר... אנו נשפץ את השאר!
שעות פעילות:
א' - ה' 8:00 - 20:00  \\  ו'- 8:00 - 14:00
לקביעת פגישה חייגו
072-33-80-989
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם